FaceTime

Bezpłatne rozmowy video na Macu

FaceTime jest świetną aplikacją umożliwiającą połączenia wideo, która początkowo przeznaczna była na iPhone 4. Aplikacja ta jest applowską odpowiedzią na Skype'a. Dzięki niej pozostaniesz w bliskim kontakcie z przyjaciółmi i rodziną za pomocą połączeń wideo. Wystarczy otworzyć aplikację i od razu zobaczysz się na ekarnie. Następnie zaloguj się na swoje konto Apple i możesz zaczynać. Kiedy już to zrobisz, FaceTime dokona synchronizacji z listą Twoich kontaktów, dzięki czemu możesz błyskawicznie połączyć się z innymi użytkownikami systemu iOS.  Zobacz pełny opis

Zalety

 • Świetnie wygląda
 • Znakomity minimalistyczny interfejs
 • Dzwonienie jest bardzo proste

Wady

 • Nie można dodawać kontaktów wewnątrz aplikacji
 • Dostępna jedynie na urządzeniach od Apple

Bardzo dobry
8

FaceTime jest świetną aplikacją umożliwiającą połączenia wideo, która początkowo przeznaczna była na iPhone 4. Aplikacja ta jest applowską odpowiedzią na Skype'a. Dzięki niej pozostaniesz w bliskim kontakcie z przyjaciółmi i rodziną za pomocą połączeń wideo. Wystarczy otworzyć aplikację i od razu zobaczysz się na ekarnie. Następnie zaloguj się na swoje konto Apple i możesz zaczynać. Kiedy już to zrobisz, FaceTime dokona synchronizacji z listą Twoich kontaktów, dzięki czemu możesz błyskawicznie połączyć się z innymi użytkownikami systemu iOS. 

Najlepszy sposób komunikacji między urządzeniami Apple 

FaceTime jest znakomitą aplikacją i najlepszym środkiem komunikacji przez urządzenia Apple, dzięki której możesz swobodnie rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się połączeniami wolnymi od zakłóceń. 

FaceTime

Download

FaceTime for Mac 1.0.5

Opinie użytkowników o FaceTime

 • anna.codogniostrowska

  według anna.codogniostrowska

  "problem nie aktywne "

  witam ja nie moge nie aktywne kamera face time a czego zamknieta tak juz nie rozumie. Więcej.

  Zredagowane 2 czerwca 2013