FaceTime

FaceTime for Mac 1.0.5

Bezpłatne rozmowy video na Macu

FaceTime jest świetną aplikacją umożliwiającą połączenia wideo, która początkowo przeznaczna była na iPhone 4. Aplikacja ta jest applowską odpowiedzią na Skype'a. Dzięki niej pozostaniesz w bliskim kontakcie z przyjaciółmi i rodziną za pomocą połączeń wideo. Wystarczy otworzyć aplikację i od razu zobaczysz się na ekarnie. Następnie zaloguj się na swoje konto Apple i możesz zaczynać. Kiedy już to zrobisz, FaceTime dokona synchronizacji z listą Twoich kontaktów, dzięki czemu możesz błyskawicznie połączyć się z innymi użytkownikami systemu iOS.  Zobacz pełny opis

Zalety

 • Świetnie wygląda
 • Znakomity minimalistyczny interfejs
 • Dzwonienie jest bardzo proste

Wady

 • Nie można dodawać kontaktów wewnątrz aplikacji
 • Dostępna jedynie na urządzeniach od Apple

Bardzo dobry
8

FaceTime jest świetną aplikacją umożliwiającą połączenia wideo, która początkowo przeznaczna była na iPhone 4. Aplikacja ta jest applowską odpowiedzią na Skype'a. Dzięki niej pozostaniesz w bliskim kontakcie z przyjaciółmi i rodziną za pomocą połączeń wideo. Wystarczy otworzyć aplikację i od razu zobaczysz się na ekarnie. Następnie zaloguj się na swoje konto Apple i możesz zaczynać. Kiedy już to zrobisz, FaceTime dokona synchronizacji z listą Twoich kontaktów, dzięki czemu możesz błyskawicznie połączyć się z innymi użytkownikami systemu iOS. 

Najlepszy sposób komunikacji między urządzeniami Apple 

FaceTime jest znakomitą aplikacją i najlepszym środkiem komunikacji przez urządzenia Apple, dzięki której możesz swobodnie rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się połączeniami wolnymi od zakłóceń. 

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na Mac

Więcej
FaceTime

Download

FaceTime for Mac 1.0.5

Opinie użytkowników o FaceTime

 • anna.codogniostrowska

  według anna.codogniostrowska

  "problem nie aktywne "

  witam ja nie moge nie aktywne kamera face time a czego zamknieta tak juz nie rozumie.   Więcej.